צילומי משפחה

אבא, אמא וילדים. משפחה. אין דבר יפה יותר. השילוב של כולם יחדיו לא תמיד אפשרי בחיי היום יום וצילומים רבים מבוצעים רק בנוכחות אחד ההורים עם אחד הילדים כאשר ההורה השני הוא המצלם, שלא לדבר על כך שמרבית הצילומים מבוצעים במכשירי הסלולר השונים והתמונות "נעלמות" במרוצת הזמן.

צילומי משפחה עם צלמת מקצועית מאפשרים לכם להנציח את המשפחה כולה בצילומים מיוחדים, ברורים ואיכותיים המאפשרים זיכרון לשנים רבות לעתיד של כל המשפחה יחדיו.

היכן מתבצעים צילומי המשפחה?

צילומי משפחה נערכים בחיק הטבע, באולפן (סטודיו צילום) או שניהם יחדיו. הצילומים נערכים באוויר המשוחררת ושמחה לכל בני המשפחה, כאשר יש התחשבות מיוחדת בילדים והבנה כי בני המשפחה אינם מורגלים בצילומים מקצועיים.

הצילום כולל את הרכב המשפחה המלא, רק את ההורים, הורה וילד ושילוב של צילומי אחים ואחיות (אם יש יותר מילד אחד כמובן). המטרה היא סט צילומים המקיף את כל המשפחה בחיבורים שונים של צחוק, אושר ושמחה.

המקצועיות, ההבנה והאפשרות להשרות אווירה נוחה לצילומים, תוך כדי פוזיציות טבעיות אך מתאימות לזווית צילום ייחודית יכולים להפוך כל צילום משפחתי לתמונה מדהימה עם ערך מוסף עבור כל המצולמים בה.

אם אתם מרגישים כי אין לכם סט של צילומי משפחה שישמשו כאלבום מזכרת מכובד לעתיד, הגיע הזמן לתאם יום צילומים שכזה, ולעבור חוויה של פעם בחיים.

צור קשר